Zaměstnanci z Filipín

Hledáte-li kvalifikované a spolehlivé pracovníky, mohou pro Vás být pracovníci z Filipín tou pravou cestou. Zde je několik výhod:

Vysoká pracovní morálka

Filipínská kultura klade velký důraz na tvrdou práci a oddanost povolání. Často jsou ochotni pracovat nadčas, aby splnili úkoly a dosáhli vynikajících výsledků.

Dobrá angličtina

Díky americké koloniální historii a současnému vzdělávacímu systému mají mnozí Filipínci plynulou znalost angličtiny, což z nich činí ideální kandidáty pro mezinárodní spolupráci.

Flexibilita

Filipínci jsou známí svou schopností přizpůsobit se různým pracovním prostředím a kulturám, což je činí flexibilními a otevřenými změnám.

Vzdělanost

Filipíny mají vysokou míru gramotnosti a mnoho pracovníků má vysokoškolské vzdělání.

Loajalita zaměstnanců

Filipínská kultura klade velký důraz na loajalitu a odanost. To znamená, že mnoho Filipínců je věrných svým zaměstnavatelům a hledají dlouhodobé zaměstnání.

Přátelskost a týmový duch

Filipínci jsou známí svou přátelskostí, společenskostí a schopností snadno navazovat vztahy s kolegy.

Ochota učit se

Mnoho Filipínců je otevřeno novým zkušenostem a neustále se snaží zdokonalovat své dovednosti a znalosti.

Zodpovědnost a profesionalita

Filipínci často přistupují k své práci s velkou zodpovědností a profesionalitou, což je činí spolehlivými pracovníky.
Vhodné pracovní pozice pro filipínské pracovníky:
Zaměstnávat cizince s sebou samozřejmě nese i určité změny. Proto Vás připravíme na co nejefektivnější začlenění pracovníků do Vaší společnosti. Ještě před příjezdem Vás seznámíme s mentalitou Vašich nových pracovníků a pomůžeme Vám nastavit vše tak, aby začátek spolupráce byl co nejjednodušší, lidský a zároveň co nejplynulejší.
Snímek obrazovky 2021-06-16 v 16.49.38
Když se rozhodujete pro zaměstnávání pracovníků z Filipín, je důležité znát i několik dalších klíčových informací a aspektů:

Kulturní rozdíly

Ačkoli Filipínci jsou známí svou schopností přizpůsobit se různým kulturám, může být prospěšné pro obě strany (zaměstnavatel a zaměstnanec) pochopit základní kulturní rozdíly a hodnoty. S čímž Vám rádi pomůžeme!

Zaměstnanecká práva a smlouvy

Filipíny mají vlastní pracovní zákony a standardy. Pokud se rozhodnete zaměstnat Filipínce mimo jejich domovskou zemi, je důležité se ujistit, že jejich smlouvy a pracovní podmínky splňují nejen místní, ale i filipínské standardy. S tím také pomůžeme.

Zdravotní a bezpečnostní standardy

Ujistěte se, že vaše pracovní prostředí splňuje zdravotní a bezpečnostní standardy, které jsou relevantní pro jakékoli specifické požadavky nebo potřeby vašich filipínských zaměstnanců.

Komunikace a zpětná vazba

Filipínská kultura může být někdy vyhýbavá při vyjadřování nesouhlasu nebo kritiky, proto je důležité vytvářet otevřené a podporující prostředí, kde se zaměstnanci cítí volně vyjadřovat své názory a pocity.

Odborná příprava a školení

Pokud přijímáte Filipínce do specifických rolí nebo sektoru, může být užitečné poskytnout jim školení, která jim umožní rozšiřovat jejich kvalifikaci, díky čemuž dosáhnou vysoké úrovně výkonnosti.

Zajímavosti pro zaměstnavatele

Filipíny mají silnou diasporu po celém světě, a tak mnoho Filipínců má zkušenosti s prací v zahraničí. Toto často přináší širokou škálu dovedností a zkušeností, které mohou být pro zaměstnavatele cenné.