O NÁS
O SPOLEČNOSTI
Získejte agenturu snadno a rychle.

Naše společnost se specializuje na zakládání nových pracovních agentur, prodej již existujících ready-made agentur a zakládání společností jako takových.

V České republice jsme vznikli jako první a uvedli jsme novou službu, která našim klientům umožňuje získat příslušné licence pro zprostředkování zaměstnání v nejkratší možné lhůtě.
Bez chyb, odkladů a zbytečného prodlení.

2-1.jpg (Demo)
3-1.jpg (Demo)
o společnosti
Nabízíme profesionální pomoc se založením Vaší agentury.

Problematice pracovních agentur a zprostředkování zaměstnání se věnujeme od roku 2016. Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Spring Walk a disponujeme mnoha zkušenostmi a znalostmi, o které se s vámi rádi podělíme.

Naše zástupce najdete v Praze, v Brně a také v Pardubicích. Prostudujte si naše služby, a pokud budete mít o kteroukoliv z nich zájem, kdykoliv se na nás obraťte a my vám rádi poskytneme veškeré doplňující informace.

Michaela S.

Služeb této společnosti jsem využila již vícekrát, a to pro koupi pracovních agentur. Jednání bylo profesionální, rychlé, vstřícné, vše probíhalo tak, jak jsme se domluvili a bez komplikací. Mohu jedině doporučit.

Ing. Milan Paľurik
ProJobEU s.r.o.

Od společnosti Clever Advisor jsme zakoupili hotovou ready-made agenturu. Vše proběhlo dle domluvy a bez problému. Přepis společnosti rychlý, služby kvalitní, profesionálni komunikace, doporučuji”.

Jiří Procházka
ABET HOLDING, a.s.

Společnost Clever Advisor jsme oslovili v rámci přípravy našeho nového business projektu. Po seznámení s celým procesem jsem se pustili do spolupráce. Vše proběhlo dle předem dohodnutého postupu a ve stanoveném časového harmonogramu. Děkujeme za spolupráci a služby společnost všem vřele doporučujeme.

Jiří Vybíral
PELLEGRINI s.r.o.

S vašimi službami jsem byl velmi spokojen, jako již dlouho ne. Dodrželi jste slovo a vše proběhlo bez problému a dokonce v předstihu. V budoucnu se těším na další spolupráci. Děkuji.

B.M.Hradský

Z počátku spolupráce jsem byl neklidný a ostražitý, jelikož jsem neznal Vás ani Vaši společnost. Závěr jednoznačně pozitivní! Díky za trpělivost při odpovědích na často kladené otázky, které pro nás znamenaly vplutí do problematiky AP, čímž jsme ušetřili mnoho drahocenného času a vyvarovali se chybných rozhodnutí. Vaše angažovanost a solidnost – má poklona. Jsem dlužník.