pOMŮŽEME vÁM NASTARTOVAT VAŠE PODNÍKÁNÍ

Zaměstnání pracovníků ze zahraničí

  • z Mongolska
  • z Filipín

S čím vám rádi pomůžeme?

Zaměstnanci z Mongolska

Zruční, pracovití, schopní, slušní. To vše platí o pracovnících z Mongolska. Máte zájem rozšířit svůj tým? Ozvěte se nám.

Zaměstnanci z Filipín

Flexibilní profesionálové ochotní učit se nové věci. Plynule anglicky hovořící. Takoví jsou pracovníci z Filipín. Pomůžeme Vám je najít.

Jak funguje nábor zaměstnanců

Identifikace vašich potřeb, vyhledání vhodných kandidátů, zpracování víz, transit do ČR, začlenění do společnosti. Postaráme se o vše.

 
Mezi hlavních 5 výhod zaměstnávání cizinců patří:

Obsazení volných pozic

Rozšířením náboru do zahraničí mohou firmy čerpat nové pracovníky, což může být obzvláště užitečné v oblastech, kde je nedostatek kvalifikovaných pracovníků.

Dlouhodobá stabilita

Díky dlouhodobému pracovnímu vízu (zaměstnanecké kartě) je možné zahraniční pracovníky zaměstnávat až na 2 roky. Vízum je možné opakovaně prodloužit. Pro zaměstnance i zaměstnavatele to představuje dlouhodobou stabilitu a jistotu.

Nízká fluktuace

Cizinci, kteří se rozhodnou pro práci v zahraničí, často hledají dlouhodobé a stabilní pracovní příležitosti. Zajištění dobrých pracovních podmínek vede k nižší fluktuaci.

Zvýšení konkurenceschopnosti

Zaměstnáním cizinců můžete obsadit těžko obsaditelné pozice a zlepšit tak konkurenceschopnost Vaší společnosti. Zahraniční zaměstnanci přináší nové dovednosti, zkušenosti a znalosti, které nemusí být dostupné na místním trhu.

Flexibilita a adaptabilita

Mnoho cizinců je vysoce adaptabilních a ochotných přijmout flexibilní pracovní podmínky.

Staráme se kompletní řešení pro zaměstnávání pracovníků ze zahraničí, od identifikace vhodných kandidátů až po navigaci ve složitostech víz a pracovních povolení. Spolehněte se na nás a my Vám přivedeme ty nejlepší talenty přímo do vaší společnosti.

Pokud máte zájem o naše služby, nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli otevřít dveře k novým talentům.