Reference

Vlk taky sliboval! Znáte to také? Něco se domluví, ale pak je všechno jinak. U nás se bát nemusíte. Co si společně domluvíme, to také uděláme. Neslibujeme nemožné, ale co slíbíme, to dodržíme. Víc vám ale řeknou recenze našich klientů, mrkněte.

Michaela S.

Služeb této společnosti jsem využila již vícekrát, a to pro koupi pracovních agentur. Jednání bylo profesionální, rychlé, vstřícné, vše probíhalo tak, jak jsme se domluvili a bez komplikací. Mohu jedině doporučit.

Ing. Milan Paľurik
ProJobEU s.r.o.

Od společnosti Clever Advisor jsme zakoupili hotovou ready-made agenturu. Vše proběhlo dle domluvy a bez problému. Přepis společnosti rychlý, služby kvalitní, profesionálni komunikace, doporučuji“.

Jiří Procházka
ABET HOLDING, a.s.

Společnost Clever Advisor jsme oslovili v rámci přípravy našeho nového business projektu. Po seznámení s celým procesem jsem se pustili do spolupráce. Vše proběhlo dle předem dohodnutého postupu a ve stanoveném časového harmonogramu. Děkujeme za spolupráci a služby společnost všem vřele doporučujeme.

Jiří Vybíral
PELLEGRINI s.r.o.

S vašimi službami jsem byl velmi spokojen, jako již dlouho ne. Dodrželi jste slovo a vše proběhlo bez problému a dokonce v předstihu. V budoucnu se těším na další spolupráci. Děkuji.

B.M.Hradský
Auxilium BMJ s.r.o.

Z počátku spolupráce jsem byl neklidný a ostražitý, jelikož jsem neznal Vás ani Vaši společnost. Závěr jednoznačně pozitivní! Díky za trpělivost při odpovědích na často kladené otázky, které pro nás znamenaly vplutí do problematiky AP, čímž jsme ušetřili mnoho drahocenného času a vyvarovali se chybných rozhodnutí. Vaše angažovanost a solidnost – má poklona. Jsem dlužník.

G. Maler
YUJO s.r.o.
ZEMAN brothers are TOP highend professionals. You have a problem – They will sove it.
You expect succes in your question – this honorable Gentlmens will bring it to you.
Talking from my own experience, you can rely on this professionals.
Vítek N.

Spolupráce s Clever Advisor je pro mě po celou dobu skvělá. Oceňuji především rychlou komunikaci, ochotu a dodržení všech věcí, na kterých jsme se domluvili.

Jaromíra V.

Vysoká profesionalita, vstřícnost, skvělá komunikace a lidskost, to jsou vlastnosti, které právem společnosti Clever Advisor patří.

Jaroslav K.

Spolupráci s panem Zemanem a potažmo s celou společností Clever Advisor mohu jednoznačně doporučit jak díky odborné erudici, otevřenosti, tak také silné orientaci na zákazníka. Jednoznačným pozitivem je snaha stavět business na dlouhodobých vztazích mezi obchodními partnery, schopnost flexibilně reagovat a přispět odbornou radou i po uzavření obchodního případu. Jaroslav K.

Kristýna Tušlová

Osobně jsem byla velmi spokojená, jak za vzájemnou komunikaci, tak i za právní podporu a celkový přístup.

Ivana M.

Děkuji za spolupráci společnosti Clever Advisor, cením si jejich spolehlivosti, pružnosti a přátelského naladění.:-)
Ivana M.