Zajištění odpovědného zástupce

Máte připraveno vše potřebné pro podání žádosti, nicméně Vám schází vhodný odpovědný zástupce, který by splňoval veškeré požadavky, které si vyžaduje zákon. I s tímto Vám rádi pomůžeme.

V rámci našich služeb jsme pro Vás schopni vyhledat, anebo nabídnout jednoho z našich spolupracujících odpovědných zástupců, kteří prošli důkladnou kontrolou a splňují vše potřebné, aby je příslušný úřad do pozice garanta pro pracovní agenturu uznal. Naši odpovědní zástupci nejsou limitování oborem, po jejich dosazení může agentura působit v jakémkoliv odvětví, bez omezení. 

Odpovědný zástupce ve Vaší společnosti zůstane po takovou dobu, po kterou jej budete potřebovat. Jakým způsobem budete s garantem spolupracovat je čistě na Vás. Buďto může být spolupráce pasivnějšího rázu, anebo je možné zajistit takového odpovědného zástupce, který Vám poskytne své know-how a pomůže Vám agenturu nastartovat. 

Mzda pro odpovědné zástupce je otázkou vzájemné dohody. Potřebná doba pro zajištění vhodného garanta je individální, nicméně se pohybuje mezi jedním až dvěma týdny. 


Jestliže potřebujete odpovědného zástupce pro svou pracovní agenturu,
ověte se nám skrze kontaktní formulář,
anebo přímo na telefonní číslo +420 607 750 793.