Hledáme posilu – Key account manager v oblasti náboru

Hledáš výzvu, která tě opravdu posune vpřed? Už nemusíš hledat dál! Spojujeme inovaci s profesionálním růstem a hledáme tvůj talent, potenciál a příběh. Jsi připraven stát se tvůrcem vlastního úspěchu? Připoj se k nám a začni psát svou vlastní kariérní kapitolu!

 

O nás:

Jsme Clever Advisor a specializujeme se na zprostředkování pracovních sil především do výrobního průmyslu, ale také do skladů, logistických center, gastra, zemědělství a dalších oblastí. Našim posláním je vytvářet propojení, která mění hru v oblasti zprostředkování práce. Teď hledáme novou posilu, která se bude zásadně podílet na formování budoucnosti Clever Advisor a pomůže nám otevřít nové kapitoly úspěchu 🏆 

 

O tvé budoucí roli:

Budeš hrát klíčovou roli v našem obchodním týmu. Tvým úkolem bude objevovat nové obchodní příležitosti, navazovat vztahy s firemními klienty a budovat dlouhodobé a vzájemně prospěšné spolupráce. Budeš ale mít přesah i do dalších oblastí, jako je třeba marketing či rozvoj firmy. Nehledáme jen dalšího člena – hledáme osobnost, která chce růst, učit se a být tahounem bezva týmu.

 

Co budeš potřebovat?

🎯 Ambice a nadšení: Nezkušenost není překážkou. Hledáme odhodlaného jedince, který chce začít slibnou kariéru. Člověka plného elánu a touhy se naučit se více o světě obchodu a HR.

🌐 Zájem o lidi: Obchod není jen o číslech, je hlavně o lidech. A náš obor je také o lidech. Hledáme empatickou osobnost, která dokáže navazovat, budovat a rozvíjet vztahy.

🤝 Oslovování a vyjednávání: Komunikační dovednosti jsou základ. Schopnost jednat s lidmi, porozumět jejich potřebám a najít způsob, jak se pro ně můžeme stát klíčovým partnerem ve zprostředkování pracovní síly.

 

Co od nás můžeš očekávat?

🚀 Růst a rozvoj: Učení a osobní rozvoj jsou pro nás zásadní. Podpoříme tvé nápady a inovace. Naučíme tě vše, co sami umíme, abys to mohl/a předávat dál a vybudovat u nás třeba vlastní obchodní tým.  

🌟 Mentorství: Budeš součástí týmu zkušených profesionálů, kteří ti rádi předají své know-how a pomohou ti růst profesně i osobně.

🤝 Spolupráci: Budeme spolu budovat strategie, objevovat nové trhy a oslovovat potenciální partnery. Tvé nápady budou vítány a společně je proměníme v realitu.

💸 Ohodnocení a benefity: Atraktivní ohodnocení složené z fixní složky a procent z každé úspěšné spolupráce. K tomu mobil, notebook a další potřebné vybavení. Služební vůz, home office, klouzavá pracovní doba – vše je na dosah, bude záležet jen na tobě a tvé píli.

 

Zaujali jsme tě? Paráda. Pošli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn na [email protected]. Připoj prosím i své telefonní číslo, ať to spolu můžeme rovnou probrat.