Zakoupení agentury práce

Jestliže včera bylo pozdě a novou agenturu potřebujete ihned, obraťte se na nás.

Máme pro Vás připravené ready-made agentury, které stačí pouze přepsat na nového majitele. Díky tomu můžete začít podnikat do druhého dne.

V každé agentuře je zajištěn odpovědný zástupce, který ve společnosti zůstává i po přepisu na nového majitele. 


Samozřejmosti jsou veškerá platná povolení pro zprostředkování zaměstnání:

  • Licence b) - Zaměstnávání fyzických osob za účelem výkonu jejich práce pro uživatele, kterým se rozumí jiná právnická osoba, která při práci přiděluje a dohlíží na její povolení
  • Licence a) - Poradenská a informační činnost v oblasti pracovních příležitostí
  • Licence c) - Vyhledávání zaměstnání pro fyzickou osobu, která se o práci uchází, a vyhledávání zaměstnanců pro zaměstnavatele, který hledá nové pracovní síly

Koho budete moci zaměstnávat?

► Občany ČR

►  Občany EU/EHP

► Cizince mimo EU/EHP


Součástí jsou i veškeré dokumenty prokazující odbornou způsobilost, včetně prohlášení o souhlasu s ustanovením do funkce odpovědného zástupce a připravená pracovní smlouva dle zákonných náležitostí.

Námi založené agentury práce jsou určeny výhradně k dalšímu odprodeji a nikdy nevykonávaly žádnou podnikatelskou činnost. Garantujeme, že připravené agentury jsou zcela bezdlužné, bez jakýchkoliv závazků či pohledávek.


Pro objednání či konzultaci se na nás obraťte skrze kontaktní formulář, anebo napřímo na telefonním čísle +420 607 759 793.