Založení agentury práce

Přemýšlíte dopředu. Víte, že budete v budoucnu potřebovat společnost s licencí agentury práce. Nechcete ale vytvářet zbytečně vysoké náklady. Pak pro Vás máme řešení.

V rámci služby založení agentury práce pro Vás zajistíme kompletní servis. Od založení společnosti jako takové (s.r.o.), zajištění vhodné osoby na pozici odpovědného zástupce, zpracování žádosti, dohledem nad průběhem celého procesu až ke přidělení platných licencí. Vše na jednom místě.

 Problematice agentur práce se věnujeme již několik let a stojí za námi množství úspěšný a prosperujících agentur práce, kterým jsme pomohli vzniknout. Právě díky tomu Vám můžeme nabídnout profesionální pomoc se založením Vaší agentury. Zajistíme za Vás a pro Vás všechny potřebné dokumenty, povolení a další formality. Budeme Vás informovat o jednotlivých krocích, upozorníme Vás na jednotlivé správní úkony a kontroly, které jsou se zakládáním spojené. Zastoupíme Vás u příslušných orgánů, vyřídíme korespondenci a na konci správního řízení Vám předáme připravenou licenci agentury práce.

V rámci kompletního servisu pro Vás zajistíme vznik zcela nové společnosti přesně dle Vašich požadavků. Ověříme správnost Vámi zvoleného názvu s obchodním rejstříkem, vyřídíme formality spojené s notářským zápisem a zápisem do obchodního rejstříku a se získáním živnostenského oprávnění. V celém průběhu je Vám k dispozici i odborný právní servis zajištěný spolupracující advokátní kanceláří Spring Walk.  

 Přenechejte nám Vaše starosti a ušetřete tak vlastní čas a peníze.